Zawieszka srebrna "słonik na szczęście" Duża.

Dla kobiet » zawieszki

Cena:24.00
Mają Państwo pytania?

Zaweszka wykonana jest w 100% ze srebra najwyższej jakości próby 925.

Zawieszka ma potwierdzone naukowo właściwości przynoszące szczęście, potwierdzone przez naukowców z kilkudziesięciu krajów. Współczynnik szczęcia u osób noszących te zawieszki podnosił się średnio o 3 punkty w skali dwunastopunktowej, w stosunku do osób nie noszących tych zawieszek.

Wykazuje się dużo wyższą skutecznością od kominiarza, czterolistnej koniczyny, podkowy i innych amuletów razem wziętych!!!

Więc jeżeli chcesz wygrać w totolotka, znaleźć drugą połówkę, zdać egazamin, albo po prostu chcesz przestać kopać małym palcem od nogi w kant mebli, przestać gubić klucze i pieniądze, a może chcesz powstrzymać gołębie przed defekowaniem na twój samochód. Jeżeli tak to TA ZAWIESZKA JEST DLA CIEBIE!

Najbardziej znane dowody działania tej zawieszki to przypadek Agnieszki z Warszawy, która 3 dni po zakupie słonika zdała egzamin na prawo jazdy w siedemnastej próbie, czy Mariusza z Wrocławia który wreszcie się odegrał na maszynkach i po 10 latach bezmyślnego klikania wyszedł na zero, dwa dni po zakupie zawieszki... przypadek???

Co ciekawe szczęście nie wyczerpuje się po pierwszym fartownym sukcesie, ale trwa pomimo tego że zdarzenia są ekstremalnie nielogiczne, jak na przykład obstawienie wyniku 5:1 w meczu Hiszpania - Holandia przez Manuela z Frankfurtu i remisu 0:0 w meczu Brazylii z Meksykiem. Chcesz poznać wyniki meczów Mistrzostw świata? Upewnij się, że pytasz osoby z naszą zawieszką na szyii.

Zawieszka ma wymiary: 25x15mm

  • Dodaj link do:
  • facebook.com